Radnická ulice

Radnická ulice

Radnická ulice, hlavní spojka mezi náměstím Svobody a Zelným trhem, bude o letošních Vánocích dýchat. Místo dřevěných stánků budou na obou stranách hlavního portálu Staré radnice stát dva designové skleněné moduly. V nich se po celou dobu Brněnských Vánoc bude střídat zajímavý a pestrý program.

Máte zájem o originální vánoční dárky? Tak to určitě Radnickou ulici ze svých toulek adventním Brnem nevynechejte. V jednom z modulů v rámci December Design Days od 8. do 15. prosince představí a nabídnou ke koupi své výrobky tvůrci, jež navrhují módní doplňky, šperky, módu, porcelán či tvoří své vlastní umění. December Design Days je akce, kde naleznete spoustu originálních dárků pod vánoční stromeček pro vaše nejbližší.

Radnická ulice foto: Michal Růžička, TICmB

Moduly v Radnické ulici budou také místem, kde se budou prezentovat pořadatelé Týdne kávy, turistická organizace PragCityTourism nebo partneři Brněnských Vánoc, například Dětský Domov Dagmar, Moravská galerie a Knihovna Jiřího Mahena. Budou se tam také budou 1. do 4. prosince prodávat vstupenky na Grand Prix České republiky 2017.

Poslední adventní víkend bude Radnická pro změnu patřit neziskovým organizacím v rámci Trhu neziskovek. Svoji nabídku zde představí deset organizací působících v Brně.