Program

412Ne10:00
Radnická ulice

Přijďte navštívit prosklený city modul v Radnické ulici a kupte si lístek na Grand Prix České republiky 2017!

412Ne10:00
náměstí Svobody

Přijďte navštívit stánek č. 58 a seznamte se s Centrem experimentálního divadla (CED). které zajišťuje činnost divadelních souborů - Divadlo Husa na provázku, HaDivadlo a Divadlo U stolu.

AdHoc Team ZUŠ Slavkov - zdroj http://zusslavkov.cz
412Ne11:30
náměstí Svobody

Hudební vystoupení kapely AdHoc Team, složené z žáků ZUŠ F. France ve Slavkově. Produkce písní různých stylů od popu až po rock.

412Ne14:30
náměstí Svobody

Šermířský Bravo team Libora Olšana je uměleckým tělesem šířícím dobrou pověst scénického šermu skrze romantický žánr. „Historie v akci“ formou kvalitní prezentace pestré škály výrazových prostředků, ve světě „Divadla meče“.

412Ne16:00
náměstí Svobody

Show VYTĚŽ PRINCIP

Co nás stabilizuje? Umožňuje držet směr? V letu i v chodu, stoji na nohou, rukou, či na hlavě? Kdo toto vytěží, vítězem se stává. V jednoduchosti je síla a  pokud znáte své těžiště, je na vás každá síla krátká. 

Sv. Barbora - zdroj http://www.hornickyspolekstribro.cz
412Ne17:50
náměstí Svobody

Krátká promluva duchovního o Vánocích a zvycích, které se s nimi pojí. Připomene tradici a odkaz sv. Barbory.

412Ne18:00
náměstí Svobody

Tradiční předvánoční sbírka České televize Adventní koncerty patří k nejstarším projektům tohoto typu nás. Už šestadvacet let pomáhá realizovat projekty neziskových organizací ve všech regionech České republiky, často i těm, které by jinak pro svou velikost na obdobnou podporu běžně nedosáhly.

Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce - zdroj http://www.hustopece-city.cz
412Ne19:00
náměstí Svobody

Když se na výzvu komise pro hudební výchovu při školském odboru Brno-venkov v lednu roku 1969 sešlo dvanáct učitelů – zájemců o sborové zpívání, jistě netušili, že se začíná psát historie tělesa, které existuje téměř půl století.

412Ne19:30
náměstí Svobody

Komedie. Československo / Itálie, 1967, 71 min., s anglickými titulky

změna programu vyhrazena     vstup zdarma      program se koná za každého počasí