Brněnské Vánoce

Originální dárky

Brněnské vánoční trhy jsou nejen zdrojem skvělé zábavy a gastronomie, ale také vánočních dárků. Nakoupit je můžete v prodejních stáncích na náměstích, ale i na speciálních designových trzích December Design Days, kde pořídíte originální dárky s puncem kvality a Brna. Svou tvorbu zde představí autoři, kteří navrhují módní doplňky, šperky, oblečení, porcelán či tvoří své vlastní umění.

A protože nejlepší dárky jsou ty z Brna, upozorňujeme také na možnost klidného nákupu z klidu domova v e-shopu TIC BRNO. Ten rovněž nabízí řadu výrobků a kolekcí od místních výrobců, výtvarníků a designérů. Od originálního porcelánu s motivy Brna nebo jeho ikon či osobností, přes trička a zápisníky, po zajímavé publikace.

Desková hra - Hra o Brno

Tip na dárek, který letos pod stromečkem nesmí chybět!

Staňte se drakem brněnské realitní scény! Čeká vás hra peněz a závratných majetků v malém velkoměstě. Vydáte se na cestu skrz různé čtvrti Brna, ale taky napříč tisíci lety brněnské historie plné velkých dějinných zvratů, významných místních událostí, ale i drobných sporů mezi hašteřivými obyvateli města.

Hra o Brno je pro všechny ty, kteří odjakživa chtěli vlastnit půlku města. Pro všechny, kteří třeba toužili koupit si třeba hrad Špilberk a přestěhovat ho cihlu po cihle do své čtvrti. Pro všechny, kteří se nemůžou dočkat, až oškubou své přátele a příbuzné o poslední peníz a přivedou je na buben.

Brněnské Vánoce

FREE
VIEW