Náměstí Svobody

Náměstí Svobody

Brněnské Vánoce na náměstí Svobody jsou tu! 25. listopadu v 17 hodin se slavnostně rozsvítí strom, letos jedle obrovská a tím také začnou vánoční trhy, které budou pokračovat až do 23. prosince. 58 prodejních stánků s občerstvením či řemeslnými výrobky bude otevřeno každý od 9 do 21:45 hodin.

Máte chuť na něco opravdu speciálního? Navštivte novinku letošních Brněnských Vánoc velký Zimní bar. V geokopuli uprostřed náměstí jsou připraveny dva venkovní a tři vnitřní bary se širokou nabídkou domácích i zahraničních drinků. Více informací o nabídce na www.turbomost.cz.

Náměstí Svobody

Kromě tradičních dřevěných stánků zabrnká náměstí Svobody na moderní notu. Ve třech skleněných city modulech nabídne Turistické informační centrum města Brna dárky a suvenýry, pohled do virtuální reality a tvořivé dílny pro děti. Na náměstí nebude chybět ani Betlém se stovkou vyřezávaných figur, Ježíškova pošta, Zoo koutek a pro milovníky českých i zahraničních komedií zimní kino.

Ani letos nebude chybět hudební program, tentokrát se ponese v rytmech swingu a folklóru. Tyto hudební žánry se budou promítat do hlavního i doprovodných programů. Mezi hlavní hvězdy bude patřit například Dan Bárta či Lenka Dusilová, tato velká jména ale doplní také nastupující generace jako je beatboxer En.dru a zpěvačka Sisa Fehérová. Podívejte se na konkrétní program na jednotlivé dny.