Pět tipů na dárky pro pravé milovníky Brna

Pět tipů na dárky pro pravé milovníky Brna

Pět tipů na dárky pro pravé milovníky Brna

Brno, to je láska na celý život. O tom není pochyb. O čem je však vždycky spousty pochyb, jsou vánoční dárky pro naše blízké. Co je nade vší pochybnost pod stromečkem potěší, je-li jejich láska ke štatlu velká jako Brno? Jak by řekl správný Brňák: Pote na to hodit čučku!

Speciální edice hrníčků od brněnského výtvarníka Petra Kvíčaly
Power banka „šalina“
Speciální edice balicích papírů

#1 Power banka „šalina“
Zatímco celý svět se vozí tramvají, v Brně jezdí šaliny. Cestování zdejšími „elektriše línye“ jednoho nabije energií a někdy i adrenalinem. Jak ale na cestě nabít naše telefony, tablety a foťáky? Stačí připojit tuhle origoš power banku. Takže, ať už se svým blízkým hópnete na šalinu nebo hodíte špacír po štatlu, nechť vás provází energie.  
Kde koupit: Souvenir shop na náměstí Svobody a Radnické ulici

#2 Speciální edice hrníčků
Má to váš blízký rád horké? Darujte mu speciální edici hrníčků, z nichž bude radost se napít i na ně občas jen pohledět. S každým douškem z designových hrníčků od brněnského výtvarníka Petra Kvíčaly totiž bude blíž srdci Brnu. Vždyť jejich design vychází z půdorysu čtyř hlavních brněnských náměstí!
Kde koupit: Souvenir shop na náměstí Svobody a Radnické ulici

#3 Předplatné magazínu KAM v Brně
Brno je zlatá loď, za kulturou v Brně choď! No jo, ale jak si nenechat ujít nic důležitého z pestrého brněnského kulturního dění? S koupí ročního předplatného speciálního městského magazínu, bude váš blízký vždy vědět KAM v Brně zajít za kulturou, za hudbou či výstavou.
Kde koupit: Objednávejte na webu Turistického informačního centra města Brna

#4 Dárkové poukazy do Brněnského podzemí
Špilas, Péťov či Monte Bú. Brněnské výšky už nikoho nepřekvapí? Co takhle nahlédnout na brněnské dno? Seberte odvahu a prozkoumejte se svým blízkým tajemná zákoutí středověkých chodeb a sklepů Brněnského podzemí!
Kde koupit: IC pod krokodýlem nebo Labyrint pod Zelným trhem, Mincmistrovský sklep a Kostnice u sv. Jakuba

#5 Vstupenka na Grand Prix Brno 2017
Dárek, který bude mít pro obdarovaného skutečně Velkou cenu? Brno na dvou kolech se dá poznat sice i ze sedla bicyklu, ale jedině z tribun brněnského Automotodromu lze sledovat nejrychlejší motorky na světě a za jejich řidítky skutečné legendy motocyklového sportu. A velké ceny lístků se nebojte, právě totiž odstartovala první vlna zvýhodněného vánočního předprodeje!
Kde koupit: Předprodej Turistického informačního centra města Brna nebo online.

Chcete dovést svůj dárek k dokonalosti? Zabalte jej do speciálního balicího papíru s brněnskými motivy. Schválně, uhádnete, která místa zobrazují?
Kde koupit: Souvenir shop na náměstí Svobody a Radnické ulici