Brünner Weihnachten

Výběrová řízení Brněnské Vánoce 2023

Vážení a milí zájemci,

V pátek 2. června startuje možnost přihlásit se do výběrových řízení na stánky pro Brněnské Vánoce 2023. Systém opět kombinuje elektronickou aukci a standardní výběrové řízení.

Koho hledáme? Partnery, kteří nám pomohou udělat opět skvělé Brněnské Vánoce na náměstí Svobody a Dominikánském náměstí! Díky kterým budeme moci návštěvníkům nabídnout nezapomenutelný gastronomický zážitek a sortiment skvělých vánočních dárků. Prodejce, kteří stejně jako my dbají na vysokou kvalitu, pestrost a lokálnost.

Elektronická aukce: od 2. června, lhůta pro podání nabídek končí 15. června v 10 hodin, samotná aukce proběhne 22. června ve 13 hodin.

27 stánků na náměstí Svobody

 • Mezinárodní bistro 2x
 • Bar 6x
 • Bar speciál: Bar vinárna 3x, Alko kavárna/cukrárna 1x, Svařená medovina 1x
 • Malé gastro: Churro ole 1x, Palačinky a wafle 1x, Pirožka a lokše 1x, Langoše 1x, Belgická čokoláda 1x, Pečené kaštany a kukuřice 1x, Bramborové placky a bramborové spirály 1x.
 • Velké gastro: Domácí bramboráky 2x, Grill 1x, Rybí pokrmy 1x, Masové speciality a zvěřina 1x, Trdelník 1x, Street food 1x.
4 stánky na Dominikánském náměstí
 • Bar 2x
 • Alko kavárna/cukrárna 1x
 • Vinárna 1x

Zimní bar na náměstí Svobody
Zimní
bar

Stánky na nám. Svobody – dražba

Stánky na Dominikánském náměstí – dražba

Standardní výběrové řízení: od 12. června, lhůta pro podání nabídek končí 10. července.

34 stánků na náměstí Svobody

 • Dárkové zboží: Charita 1x, Dřevěné vánoční dekorace 1x, Kožené výrobky 1x, Kosmetika do koupele 1x, Výrobky z ovčí vlny 1x, Autorské šperky a výtvarná díla 1x, Ozdoby a vánoční dekorace 1x, Vánoční ozdoby – sklo, kov, dřevo, sláma 1x, Medová kosmetika 1x, Výrobky z včelího vosku 1x, Výrobky a kosmetika z levandule 1x, Keramika a porcelán 1x, Přírodní relaxační a zdravotní výrobky 1x, Vánoční vykrajovačky 1x, Dřevěné hračky a výrobky pro domácnost 1x, Svíčky 1x, Mýdla, oleje a přírodní kosmetika 2x, Etnické dárkové předměty 1x, Cizokrajné dárkové předměty 1x, Pletené zboží 1x, Ručně zdobená móda, šperky a módní doplňky 1x, Zvonařství 1x, Nabídněte 2x.
 • Prodej potravin: Masné či sýrové výrobky vlastní výroby 2x, Balená medovina a výrobky z medu 1x, Zahraniční masové speciality 1x, Vánoční pekárna 1x, Lahvová vína a dárkové sety 1x, Výrobky z čokolády 1x, Nakládané sýry, sýrové speciality a jiné mléčné výrobky 2x

4 stánky na Dominikánském náměstí

 • Gastro stánky: Rybí pokrmy 1x, Slovenské pirožky, slovenské halušky 1x, Bramboráky, bramborové spirály, hranolky a langoše 1x, Nabídněte 1x.
 • Veškeré informace najdete na webových stránkách TIC BRNO: www.ticbrno.cz/vyberova-rizeni
Prodejní stánky na nám. Svobody – prodej potravin
Prodejní stánky na Dominikánském náměstí – Gastro stánky

Staňte se součástí Brněnských Vánoc a přihlaste se! Pokud máte nejasnosti, nebo se potřebujete s námi poradit, kontaktujte prosím Martinu Pokornou (pokorna@ticbrno.cz, 775 899 356).

Brünner Weihnachten

Kostenfrei
Ansehen