Brněnské Vánoce

Brněnské Vánoce s bonusy BRNOPASu

Chcete si užít Brněnské Vánoce naplno, a přitom nezruinovat peněženku? Využijte výhody turistické karty BRNOPAS a naplánujte si návštěvu vánočních trhů doplněnou dalšími zážitky.

Letošní novinkou je dokonce 50 % sleva na vyhlídková kolo.

Až budete na Zelňáku, zajděte na Petrov, u Dominikánského náměstí navštivte Sklep pod Novou radnicí s audiovizuální expozicí, až se díky Gourmet Vánoce Brno dobře najíte a napijete na nádvoří Staré radnice, zbavte se kalorií výstupem na věž Staré radnice. Mezi náměstím Svobody a Moravákem můžete v podzemí obdivovat mystickou Kostnici u sv. Jakuba. Tam všude vás BRNOPAS dostane zadarmo! A k tomu na Špilberk!

Celkem tato turistická karta zve na více než 50 míst v Brně i okolí a Brněnské Vánoce s ní můžou být opravdu štědré na zážitky. Nic podstatného s ní nevynecháte, a navíc využijete příjemné slevy. BRNOPAS je k mání pro děti do 15 let nebo pro dospělé, a to na 1, 2 nebo 3 po sobě jdoucí dny. Koupíte jej on-line či osobně v infocentrech TIC BRNO či vybraných hotelech a začátek platnosti si zvolíte sami.

Slevy pak pro vás budou platit třeba i ve významných vilách Stiassni nebo Löw Beer, děti si užijí v zábavním vědeckém centru VIDA! a zábavním BRUNO family parku, v aquaparku Kohoutovice, dospělí ocení slevy v muzeích, galeriích, divadlech či filharmonii.

Je toho opravdu mnoho, takže radíme koupit rovnou 3 dny výhod!