Soutěž: Ukažte nám svůj betlém!

Soutěž na Instagramu: Ukažte nám svůj betlém!

Soutěž: Ukažte nám svůj betlém!

Soutěž na Instagramu: Ukažte nám svůj betlém!

Vůně vanilkových rohlíčků, pověšená snítka jmelí, vánoční stromeček. Kromě toho všeho se o Vánocích v našich domácnostech objevuje ještě něco dalšího – daleko tradičnějšího. Na mysli nemáme nic jiného než betlémy s jesličkami. Máte doma betlém, na který jste pyšní? Navštívili jste kostel s betlémem, z něhož jste nemohli odtrhnout oči? Nebo jste si snad betlém vyrobili sami? Ukažte nám jej!

Pošlete nám fotku na téma „betlém“ a deset esteticky nejzajímavějších příspěvků oceníme vstupenkami pro dvě osoby na jedinečnou výstavu betlémů v Letohrádku Mitrovských zahrnující ty nejkrásnější betlémy ze sbírky předního českého sběratele a tvůrce Bohumila Duška z různých období od 19. století po současnost.

Soutěž: Ukažte nám svůj betlém!
Ukázka z výstavy betlémů v Letohrádku Mitrovských
Ukázka z výstavy betlémů v Letohrádku Mitrovských
Ukázka z výstavy betlémů v Letohrádku Mitrovských
Ukázka z výstavy betlémů v Letohrádku Mitrovských

Jak na to?

1. Vyfoťte fotografii s betlémem, který máte doma nebo který jste někde viděli, a podělte se o něj s ostatními.
2. Příspěvek napostujte na veřejný instagramový profil s hashtagem #brnenskevanoce a #mujbetlem.
3. V úterý 27. 12. 2016 vybereme 10 výherců, kteří budou osloveni k vyzvednutí výhry.

Pravidla soutěže „Soutěž #mujbetlem:

I. Obecná ustanovení
1.    Soutěž probíhá na území České republiky od 17. prosince 2016 od 27. prosince 2016. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit dobu trvání Soutěže #mujbetlem.

II. Účast v soutěži
2. Soutěže se může účastnit každá fyzická osoba starší 15 let, která má možnost si výhru vyzvednout osobně v Brně na adrese specifikované pořadatelem.
3. Z účasti v Soutěži jsou vyloučeny osoby, které nejsou občany České republiky nebo Slovenské republiky, rovněž zaměstnanci Pořadatele, osoby těmto osobám blízké ve smyslu §22 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění, a dále jakékoli další osoby, které se svou činností podílí na této Soutěži.

III. Mechanika soutěže
4. K zapojení do Soutěže potřebuje Soutěžící internet a vlastní veřejný profil na Instagramu.
5. Soutěžící se do Soutěže zapojí tak, že v době konání soutěže odešle svůj soutěžní příspěvek. Soutěžící musí nasdílet na svůj instagramový profil fotografii, označí ji hashtagem #brnenskevanoce a #mujbetlem. Účastníci soutěže musí mít vytvořený veřejný osobní instagramový profil.
6. Výherci budou vybíráni porotou na straně pořadatele soutěže. Výběr bude proveden na základě nejvíce kreativního a esteticky zajímavého zpracování soutěžního příspěvku. Výherci budou o svých výhrách informováni v den ukončení soutěže v aplikaci Instagram, a to prostřednictvím „direct message“ s výzvou k osobnímu vyzvednutí výhry pomocí zaslaného hesla k prokázání identity výherce.
7. Výhra v podobě lístku pro dvě osoby musí být vyzvednuta od 27. do 30. 12. 2016 v Informačním centru pod krokodýlem na Radnické 8, Brno.
8. Výhry nelze vyplatit alternativně v hotovosti, ani je nelze vymáhat soudně.